• domov
  • Blog
  • Nová ložnice AMANTA – ustelte si na nebesích

Nová ložnice AMANTA – ustelte si na nebesích

14. september 2015 Dizajn a nové výrobky

Naše firma již po druhé spojila své síly s úspěšným a talentovaným designérem Jaroslavem Juřicou.…

Nová spálne amanti - usteľte si na nebesiach

Naše firma již po druhé spojila své síly s úspěšným a talentovaným designérem Jaroslavem Juřicou. Výsledkem této spolupráce je naprosto unikátní ložnicová sestava Amanta, která díky své iluzi levitace působí přímo nadpozemsky!

 

Postel s iluzí levitace
Charakteristickým prvkem kolekce Amanta je ilúzie levitácia. Postel Amanta totiž působí tak, jako by popírala zákony zemské gravitace a vznášela se nad zemí jako lehké pírko. Vzhledem k tomu, že je postel vyrobená z masivního dubového dřeva, dochází k  jedinečnému kontrastu, kdy bytelné dřevo působí náhle velice odlehčeně, aniž by ve skutečnosti ztrácelo svoji pevnost a objem. Dojem postele vznášející se nad zemí je ještě umocněn nočními poličkami, které jsou napojeny k bočnicím postele a evokují tak malá křídla.

Tohoto unikátního levitujícího efektu postele je docíleno výrazně ustoupeným soklem, který při pohledu na postel není vidět. Minimalistický design podtrhuje čistý a vzdušný ráz této kolekce.

Postel Amanta je také velmi působivá svým plným dřevěným čelem, na kterém jsou záměrně přiznané suky. Pomocí přírodních olejů je dále zdůrazněn detail hlavového čela a napojení poličky k bočnici postele. Exkluzivní postel Amanta našim zákazníkům nabízíme v různých rozměrech společně se speciálními úpravami a možností úložných prostor.

Amanta-postel-dvojluzkoNS-_0002_milk-natur
Doplňky Amanta Collection

Součástí kolekce Amanta je dále prostorná šatní skříň a praktické komody různých rozměrů. Tento doplňující ložnicový nábytek je také zhotoven z masívneho dubového dreva a svým čistým jednoduchým designem perfektně zapadá do atmosféry celé kolekce. U skříně i u komod si můžete taktéž všimnout mírně ustoupeného soklu, který dokonale koresponduje s designem levitující postele.

Unikátní kombinace dvou barevných odstínů

Nábytková kolekce Amanta jedinečným způsobem kombinuje dva barevné odstíny, díky čemuž je dosaženo zajímavého oživení nábytku. Dvojbarevná kombinace navíc poskytuje variabilitu při začlenění do interiéru, který využívá více barevných odstínů.

Pro výrobu kolekce Amanta jsou použity přírodní barevné oleje, které dokonale chrání dřevo, zachovávají jeho přirozenou kresbu a zároveň poskytují velkou škálu barevného provedení včetně sytých odstínů. Pro naši Amanta kolekci jsme vytvořili 4 základní barevné kombinace. V případě vašeho zájmu si ovšem můžete libovolně vybrat i některý z odstínů v našem vzorníku moření a olejů.

Masiv – dokonalá souhra tvarů a materiálu

Společným prvkem nábytkové kolekce Amanta jsou také výrazně zaoblené hrany, které mají funkční i ergonomický význam. Zaoblené hrany oceníte především u bočnic postele při dosedání na matraci. Dalším výjimečným prvkem této ložnicové sestavy je dále přiznání  spasování  bočnic a čel silnými kolíkovými spoji. Kresba masivního dřeva s viditelnými póry dodává ložnici Amanta jedinečný estetický výraz.

 slide-amanta

Ložnice Amanta získala cenu GRAND PRIX

Ložnice Amanta měla svoji premiéru na veletrhu FOR FURNITURE 2015, který proběhnul ve dnech 19. -22. 3 2015 v Praze. Zde jsme naši novou ložnici úspěšně prezentovali v rámci přehlídky Design Shaker. Odborná porota zde udělila naší kolekci Amanta prestižní cenu GRAND PRIX, což nás velice těší!

Starostlivosť, na ktorej si zakladáme

Prečo si urobiť radosť u nás

Poskytujeme nadstandardní5letou záruku na veškerýnábytek a matrace.

poskytujeme nadštandardné
5-ročnú záruku na všetok
nábytok a matrace.

Na kvalitnom zpracovánísi potrpíte aj v miestach, ktoré nie sú vidieť.

Na kvalitnom spracovaní
si potrpíte aj v miestach,
ktoré nie sú vidieť.

Aj po skončení zárukyposkytujeme ďalej servis a kdykolivza vami prídeme.

Aj po skončení záruky
poskytujeme ďalej servis a kedykoľvek
za vami prídeme.

Nábytok vyrábímez masívneho dřevaa bez toxických látok.

nábytok vyrábame
z masívneho dreva
a bez toxických látok.