JELÍNEKBlogArchivProč si pořídit zdravotní matraci?

Proč si pořídit zdravotní matraci?

Naše aktivita, kterou během dne vykonáváme, musí být vyvážena patřičným odpočinkem. Pokud se ovšem v noci pořádně vyspíme …. V termínu od 1.1. – 31.1.2014 probíhá sleva 15%  na všechny ortopedické lamelové matrace

…. na nekvalitní matraci, regenerace našeho těla nemůže probíhat naplno. V případě, že se nám spí nepohodlně, naše tělo nedokáže spánkem nabrat potřebnou energii a ráno se tak probouzíme unavení a rozlámaní. Objevit se mohou i zdravotní problémy spojené s bolestí páteře, krku nebo hlavy. Špatná kvalita spánku navíc může snížit imunitu našeho organizmu a tím ohrozit naše zdraví. Jak tedy předejít těmto nepříjemným obtížím a poskytnout tělu dostatečnou regeneraci a odpočinek?

Matrace dle Vaší hmotnosti

Efektivním řešením jak významně zkvalitnit náš spánek a předejít nepříjemným problémům zejména s pohybovým aparátem, je pořídit si kvalitní zdravotní matraci, kterou si můžete vybrat a přizpůsobit přesně podle Vaší váhy a individuálním požadavkům. Pokud tedy začnete spát na takové matraci, která Vám bude přímo ušitá na míru, zajisté poznáte veliký rozdíl již po prvním vyspání!

Úleva pohybovému aparátu

Díky integrovanému roštu, kvalitní roznášecí vrstvě a podélným nosníkům, bude matrace Vašemu tělu dokonalou podporou a Vaše páteř bude po dobu spaní udržovaná v přirozené poloze. Díky zdravotní matraci zabráníte i nepříjemným otlačeninám a snížíte riziko vzniku migrény. Rošt spolu s matrací zabezpečují správnou fyziologickou oporu těla při spánku, uvolňují klouby i svaly a zajišťují rovnoměrné prokrvení.

Zdravotně testovaný materiál

Dalším důvodem proč si vybrat kvalitní matraci je také její nezávadný materiál, ze kterého je vyrobena. Zdravotní matrace jsou testované a velice vhodné pro lidi trpícími alergiemi a astmatem, nebo ekzémem. Díky speciálnímu materiálu matrace, který je prodyšný, se nebudete muset bát vzniku nežádoucích plísní nebo množení mikroorganismů.

Speciální potah

Zdravý člověk vypotí během spánku cca 7dcl tekutiny, která přejde do prádla a do matrace. Zdravotní matrace mají vysoce kvalitní potahy, které dokážou do sebe absorbovat nežádoucí vlhkost a následně ji odpaří. Tím potah poskytuje spícímu dokonalý pocit suchého pohodlí během celé noci a spánku. V současné době jsou na trhu i speciální potahy s antialergickou vrstvou nebo s výtažky z rostliny Aloe Vera, která má regenerační účinky na kůži. Standardem v oblasti zdravotních matrací je také jejich snímatelný pratelný potah, díky kterému zajistíte dokonalou hygienickou čistotu vašeho lůžka.


Mohlo by Vás také zajímat

Píšeme pro Vás

Přečtěte si na našem blogu tipy, jak pohodlně a zdravě nejen spát, ale i bydlet.

Více

Design kolekce

Na našich kolekcích spolupracujeme s uznávanými designéry. Objevte jejich příběh!

Více

Ke stažení

Chcete v rychlosti porovnat různé varianty výrobků? Stáhněte si naše přehledné ceníky.

Více