JELÍNEKBlogTipy a trikyProč si pořídit chránič na matraci?

Proč si pořídit chránič na matraci?

Matrace, na které spíme, je neustále vystavena různým nečistotám, roztočům a bakteriím. Je to dáno zejména tím, že se během spánku potíme. Pot se totiž dokáže hluboko vsakovat do matrace a tam se rozkládat. V důsledku toho vznikají nežádoucí mikrobi a matrace také může začít nepříjemně zapáchat….

Mnozí z nás si také do postele rádi nosí jídlo. Pokud ovšem máte v posteli neustále nadrobeno, mohou se na matraci objevit mastné fleky. V případě, že se nám čas od času podaří v posteli převrhnout hrnek s čajem nebo sklenici plnou džusu, tyto skvrny již opravdu není lehké odstranit.

Různé bakterie a nečistoty také mohou do postele přinést naši domácí mazlíčci.
Ideálním řešením pro tyto případy je proto opatřit svoji matraci speciálním chráničem, který dokáže matraci spolehlivě ochránit pře jejím znečištěním. Chránič na matrace si můžete u firmy JELÍNEK nechat vyrobit přímo na míru. K dostání je ve třech exkluzivních provedeních:
·         Bavlna ( možnost praní až do 90°C)
·         Micro Active ( speciální technologie pro odvod vlhkosti, pratelný do 60°C)
·         Aloe Vera (obsahuje výtažky z Aloe Vera, příjemné aroma, pratelný do 60°C)
Chránič lze velice snadno k matraci upevnit pomocí gumových pásků, které zajišťují, že vám chránič z matrace během spánku nesklouzne.
Matracový chránič dokáže spolehlivě absorbovat vlhkost, zabraňuje množení bakterií, zamezuje vzniku plísní a eliminuje případný zápach.
Díky svému materiálu také chránič přispívá k změkčení matrace, což ocení zejména lidé, kteří mají problémy s pohybovým aparátem a potřebují předejít bolestivým otlakům. Matracový chránič také zvyšuje pocit tepla a je vhodný pro alergiky a astmatiky.
Matracový chránič můžete dát v případě znečištění kdykoliv vyprat i při vyšších teplotách. Díky své ochranné funkci dokáže chránič významně prodloužit životnost matrace. Investice do matracového chrániče JELÍNEK se vám proto několikanásobně vyplatí!

Mohlo by Vás také zajímat

Píšeme pro Vás

Přečtěte si na našem blogu tipy, jak pohodlně a zdravě nejen spát, ale i bydlet.

Více

Design kolekce

Na našich kolekcích spolupracujeme s uznávanými designéry. Objevte jejich příběh!

Více

Ke stažení

Chcete v rychlosti porovnat různé varianty výrobků? Stáhněte si naše přehledné ceníky.

Více