JELÍNEKBlogArchivPolohovací rošty do postele

Polohovací rošty do postele

Pokud si v posteli rádi dopřáváte pohodlí a trávíte v ní hodně času nejen spánkem, ale také čtením knih, sledováním televize, prací na notebooku anebo si jen tak rádi přes den dopřáváte pravidelný relax, zajisté vás nadchne exkluzivní polohovací rošt od firmy JELÍNEK, který vám umožní nastavit vaše lůžko přesně do takové polohy, která vám bude nejvíce vyhovovat….

Proč zvolit polohovací rošt?
V případě, že si přeje ve vaší posteli posadit, jste bez polohovacího roštu odkázání pouze na nepohodlné podkládání zad neforemnými polštáři, což vám může způsobovat bolest zad nebo krční páteře. Polohovací rošt dokáže vaši hlavu i páteř v jakékoliv poloze dokonale podepřít, vy se přitom budete cítit pohodlně a zároveň zamezíte bolestivému deformování páteře.
Možností pro polohu vašeho roštu je hned několik. Pro vaše pohodlí si můžete podepřít hlavu i záda, nebo například vyvýšit nohy. FirmaJELÍNEK nabízí hned několik variant polohovacích roštů, které umožňují polohování jednotlivých partií i celého těla.
·         Polohování hlavy
·         Polohování hlava a sed
·         Polohování hlava a tělo
·         Komplexní relaxační polohování
·         Komplexní relaxační polohování s motorovým pohonem.
Výhody motorového polohovacího roštu
V případě, že zvolíte variantu komplexního polohování s motorovým pohonem, získáte komfortní polohování celého těla bez jakékoliv námahy – a to pouhým stisknutím tlačítka! Tuto variantu oceníte nejen v případě, že si chcete dopřát příjemný luxus, ale polohování s motorovým pohonem je také mimořádně vhodné pro lidi s omezenými možnostmi pohybu nebo pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko.
Motorový polohovací rošt JELÍNEK je poháněn kvalitním motorovým pohonem MOSYS, který je standardně dodáván s doběhem při vypnutí el. proudu a s automatickým odpojením celého zařízení od sítě při klidové poloze.
Jaká je nosnost motorového polohovacího roštu a do které postele je vhodný?

Nosnost motorového polohování je do 110 kg, přičemž nosnost pevného roštu je 160 kg. Po konzultaci se zákazníkem vám firma JELÍNEK můžeupravit rošty na nosnost mnohem vyšší. Polohovací rámy jsou vhodné do těchto postelí: postel RÁCHEL, postel REBEKA, postel ELEN, postel MICHAELA, postel GABRIELA, postel DALILA, postel PAVLA, postel EVA a postel JANET.

Polohovani


Mohlo by Vás také zajímat

Píšeme pro Vás

Přečtěte si na našem blogu tipy, jak pohodlně a zdravě nejen spát, ale i bydlet.

Více

Design kolekce

Na našich kolekcích spolupracujeme s uznávanými designéry. Objevte jejich příběh!

Více

Ke stažení

Chcete v rychlosti porovnat různé varianty výrobků? Stáhněte si naše přehledné ceníky.

Více