JELÍNEKBlogTipy a trikyObnovení životnosti ortopedických matrací SÁRA a ZORA

Obnovení životnosti ortopedických matrací SÁRA a ZORA

Stejně jako se opotřebovávají boty každodenním nošením, tak se opotřebovávají matrace každodenním používáním. Zatímco běžná matrace má životnost okolo 5-10 let, ortopedické lamelové matrace JELÍNEK lze po určitém čase snadno obnovit, aniž byste museli kupovat matraci novou….

Kdy obnovit životnost matrace?

Obnovit životnost matrace není důležité jen z důvodu jejího opotřebení. Hmotnost lidského těla se totiž může během pár let výrazně změnit nebo se mohou objevit různé problémy pohybového aparátu, které si žádají jinou tvrdost matrace.
V případě, že si zakoupíte ortopedickou lamelovou matraci SÁRA nebo ZORA firmy JELÍNEK, se vám tato investice mnohonásobně vyplatí. Tyto matrace jsou totiž zkonstruovány tak, že lze všechny jejich části snadno vyměnit a prodloužit tak funkčnost matrace na další dlouhé období.
Snadná obměna jednotlivých částí matrace JELÍNEK!
Po čase se může stát, že se vlivem opotřebení zmenší pružnost vaší matrace. Obnovit pružnost matrace SÁRA a ZORA je však velice jednoduché! Stačí vyměnit pružící nosníky a ortopedická matrace vám bude sloužit opět jako nová. Pružnící nosníky doporučujeme vyměnit jednou za 10 let. V případě, že například z důvodu náhlé změny váhy potřebujete změnit pružící nosníky dříve, nemusíte čekat 10 let a můžete pružení matrace změnit hned. Navíc firma JELÍNEK nabízí výměnu pružících nosníků do jednoho roku od zakoupení matrace zdarma.
Výměna potahu i roznášecí vrstvy!

U ortopedických lamelových matrací JELÍNEK lze také vyměnit léty opotřebený potah a celou horní roznášecí vrstvu. Potah i roznášecí vrstvu tak budete mít obnovené z nejmodernějších materiálů určených pro zdravé spaní. Výměnou jednotlivých částí matrace, kterou si snadno provedete sami doma, zajistíte užívání matrace na velice dlouhou dobu. Pořiďte si i Vy ortopedickou lamelovou matraci SÁRA nebo ZORA a získáte tím pohodlný a zdravý spánek po mnoho let!

Young beautiful, woman waking up fully rested.


Mohlo by Vás také zajímat

Píšeme pro Vás

Přečtěte si na našem blogu tipy, jak pohodlně a zdravě nejen spát, ale i bydlet.

Více

Design kolekce

Na našich kolekcích spolupracujeme s uznávanými designéry. Objevte jejich příběh!

Více

Ke stažení

Chcete v rychlosti porovnat různé varianty výrobků? Stáhněte si naše přehledné ceníky.

Více