JELÍNEKO nákupuZáruka 5 let a servis

Záruka 5 let a servis

Nadstandardní záruka 5 let

Ve firmě JELÍNEK se nestaráme pouze o výrobu nábytku a matrací. Naším posláním je vyrábět a poskytovat kvalitní výrobky ze dřeva a pokračovat tak v rodinné tradici od roku 1897. Spojením kvalitních materiálů, moderní technologie a řemeslné ruční práce tak chceme vytvářet vysokou přidanou hodnotu v domovech našich zákazníků. Hodnotu, která vydrží po generace.

Na veškerý náš nábytek a matrace proto poskytujeme nadstandardní záruku 5 let, protože se řídíme heslem našich předků “Poctivou prací získat důvěru zákazníků.” a za kvalitu našich výrobků ručíme svým jménem.

Prodloužená 5letá záruka se nevztahuje na podélné pružící nosníky v matracích a elektrické součásti nábytku. Více v našich obchodních podmínkách.

Záruka doživotního servisu

Nejsme přeprodejce nábytku, ale český výrobce s dlouholetou tradicí. Proto se na nás můžete kdykoliv spolehnout a sdělit nám své přání či problém, se kterým se potýkáte.

Pro zákazníka uděláme maximum, co je v našich silách. Když se něco pokazí, přijedeme a dáme to do pořádku. A děláme to nejen v době záruky, ale i poté.