JELÍNEKBlogVeletrhy a výstavyNovinky DIANA a ELEN budily zaslouženou pozornost

Novinky DIANA a ELEN budily zaslouženou pozornost

Ložnice z masivu ELEN, rozkládací postel DIANA – novinky roku 2013

Náš stánek na letošním veletrhu FOR FURNITURE 2013 se těšil skutečně velkému zájmu návštěvníků. Kromě stálého sortimentu z dubového a bukového masivního dřeva se o tuto pozornost zasloužilo několik novinek, které jsme pro své zákazníky připravili.

Diana

Jako velice praktickou a důmyslně zkonstruovanou hodnotili návštěvníci naši rozkládací postel DIANA, která nabízí hned tři různé šířky lehací plochy. Díky snadnému ovládání lze z pohodlného sezení dosáhnout kvalitního jednolůžka o rozměru 200 x 90 cm, v další fázi rozložení získáme skromnější dvojlůžko nebo luxusní jednolůžko o šířce 130 cm, v maximálním rozložení pak regulérní dvojlůžko o šíři 170 cm. Rychlost a snadnost manipulace spolu se dvěma prostornými zásuvkami ocení zvláště ten, kdo musí každodenně řešit nedostatek prostoru v bytě. O kvalitní spánek na rozkládací posteli DIANA se postará matrace vyrobená z moderních materiálů, na zákazníkovo přání nainstalujeme do lůžka naši lamelovou ortopedickou matraci SÁRA.

Nejvíce pozornosti budila také naše další novinka, ložnice ELEN, jejíž ladná křivka nenásilně vstupuje do horních desek komod a nočních stolků. Tato charakteristická linie nejenže podtrhuje přirozenou kresbu dubového dřeva, ale také funkčně slouží k pohodlnému otevírání zásuvek. Právem ocenila jedna mladá zákaznice ložnici ELEN titulem „snová“. Tento designově zdařilý kousek neunikl ani televizním štábům: http://vimeo.com/62930906

Elen

Náš nábytek již tradičně návštěvníky oslovoval jak dokonalým řemeslným zpracováním masivního dřeva, tak svou ojedinělou povrchovou úpravou přírodním olejem. Tato technologie starých truhlářských mistrů dodává dřevu sametově hebký povrch, nepotlačuje jeho přirozené vlastnosti a dřevo je proto při dotyku opravdu „cítit“. Díky šikovnosti našich truhlářů může být olej použitý na všechny typy ložnic a sedacího nábytku v přírodní podobě nebo v několika atraktivních pigmentech.

 

S přáním pohodových jarních dní vás zdraví

Tomáš Jelínek


Mohlo by Vás také zajímat

Píšeme pro Vás

Přečtěte si na našem blogu tipy, jak pohodlně a zdravě nejen spát, ale i bydlet.

Více

Design kolekce

Na našich kolekcích spolupracujeme s uznávanými designéry. Objevte jejich příběh!

Více

Ke stažení

Chcete v rychlosti porovnat různé varianty výrobků? Stáhněte si naše přehledné ceníky.

Více