Ložnice FLABO

Dopřejte si kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.

Probouzejte se ze "spánku v oblacích"

Kolekce FLABO vznikla ve spolupráci s německým designérem Jochenem Flackem. Pro výrobu této luxusní ložnice zvolil designér dubové masivní dřevo o síle 40 a 25 mm. Pevný masivní DUB je odlehčen výrazně ustoupeným soklem a celá postel včetně důmyslně připevněných nočních stolků tak vytváří dojem levitace a vznášení se v prostoru.

JELÍNEK_Flabo_HR

Energie masivního dřeva

Kde jinde můžete načerpat tolik potřebnou energii do dalšího dne, než v ložnici z masivního dřeva. Věříme, že design a dokonalá propracovanost přírodního DUBU oslní i Vás.

loznice-z-masivu-FLABO-detail1

Dopřejte si pohodlí

Den začíná a končí v posteli. Ložnice FLABO Vám pro chvíle strávené na lůžku poskytne pohodlí a luxus. Zaoblené hlavové čelo se vsazeným tvarovaným čalouněním přímo vybízí k lenošení v posteli a Vám se tak nebude chtít ráno opouštět místo, kde se budete cítit „jako v oblacích“.

loznice-z-masivu-FLABO-detail2

Elegantní a sofistikovaný

Noční stolek FLABO je vetknutý do oblého čela postele. Zásuvka s plnovýsuvem nabízí velké množství úložného prostoru.

Barevné kombinace podle Vašich představ

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem NATUR. Jiné barevné odstíny pro tuto dřevinu nedoporučujeme. Více informací o materiálech, ze kterých náš nábytek vyrábíme naleznete >> zde <<.

Víme, že čistota lůžka je velmi důležitá, a proto u čalouněného čela postele je možné si vybrat látku ze vzorníku MYSTIC. Tyto látky mají tzv. aquacleanovou úpravu a jsou snadno čistitelné. Vzorník látek naleznete na našich prodejnách.

vzoník dřevin - dub, dub rustik_1

https://www.jelinek.eu/wp-content/uploads/2018/03/Jelonek_Projekt_35_FLABO_aranzacja_HR_ps_CMYK_300dpi.jpg

Perfektní zpracování

Díky zaoblení všech hran nábytku a preciznímu ručnímu broušení je radost večer usedat či ráno vstávat z postele. Navíc díky ustoupenému soklu nemusíte mít obavy ze zakopnutí o nohy postele.

Varianta s nočními stolky a úložným prostorem

Pružně reagujeme na Vaše požadavky. Postel FLABO Vám vyrobíme dle Vašeho přání v několika variantách a rozměrových řadách. Postel FLABO je možné objednat bez nočních stolků i s nočními stolky. Šikovností konstruktérů byla zachována zásuvka, která je vybavena plnovýsuvem s pneumatickými tlumiči.

 

Pokud rádi využíváte Vaši ložnici k celodennímu lenošení a lůžkoviny nechcete mít na očích, objednejte si do postele FLABO také úložný prostor. Úložný prostor je u této postele vytvořen vložením dílu u hlavového čela, bočních dílů a dna ke zkosené podnoži. Dno úložného prostoru leží na zemi.

 

Přejete si vědět více?

Více informací o doplňcích a cenách kolekce naleznete v ceníku nebo nás neváhejte kontaktovat přes tento formulář. Rádi Vám sdělíme, na kterých místech je kolekce vystavena.

 

Stáhnout ceník

Zajímá Vás, jak to u nás vypadá?

Přijeďte se podívat. Rádi Vám naši výrobnu ukážeme.

Kudy k nám?