JELÍNEKBlogNovinkyJarní veletrhy a výstavy

Jarní veletrhy a výstavy

Srdečně Vás zveme na letošní jarní veletrhy nábytku a bydlení v Nitře, Praze a Brně. První veletrh začíná již 8. března v Nitře …

Pilně se připravujeme a chystáme poslední potřebné věci před zahájením prvního veletrhu, ale již teď můžeme slíbit, že se na letošních jarních veletrzích máte opravdu na co těšit.

jarní-veletrhy-pozvánka

Na veletrzích představíme několik novinek

Představíme kolekci LARA a také kolekci GLORIA ze speciální vysokohorské dřeviny ZIRBE.

Budete si moci vyzkoušet zcela novou ortopedickou matraci SÁRA Komfort, která byla vyvinuta pro všechny zákazníky, kteří ocení vyšší matraci a milují pohodlí při spánku.

Pro náročné zákazníky, kteří požadují naprosto přírodní materiály jsme také vyvinuli BIO matraci ANITA se 100% přírodním NATURLATEXEM. Tuto matraci si také budete moci na veletrzích vyzkoušet.

Neváhejte a přijďte se přesvědčit sami.

 

nitra-logo

NÁBYTOK A BÝVANIE 2016 – Nitra

V termínu 8. – 13. března 2016 se na Vás těšíme na našem stánku na veletrhu Nábytok a bývanie v Nitře na Slovensku. Více informací o konání veletrhu naleznete na stránkách veletrhu.

 

forfurniture

FOR FURNITURE 2016 – Praha

Hned poté v termínu 17. – 20. 3. 2016 nás můžete navštívit na veletrhu FOR FURNITURE 2016 v Praze na výstavišti PVA EXPO v Letňanech. Naleznete nás v hale 2, stánek B3. Více o veletrhu.

 

design-shaker

Přehlídka Design Shaker 2016 v rámci FOR FURNITURE – Praha

Přijďte si „přivonět“ k naší speciální ložnicové expozici vytvořené z vysokohorské dřeviny ZIRBE. Přehlídka Design Shaker probíhá současně v rámci veletrhu FOR FURNITURE v termínu 17. – 20. 3. 2016. Náš ZIRBE stánek A1 naleznete v hale 4.

mobitex

MOBITEX – Brno

V dubnu nás můžete také očekávat na mezinárodním veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX v Brně, který se koná 20. – 23. 4. 2016. 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 


Mohlo by Vás také zajímat

Píšeme pro Vás

Přečtěte si na našem blogu tipy, jak pohodlně a zdravě nejen spát, ale i bydlet.

Více

Design kolekce

Na našich kolekcích spolupracujeme s uznávanými designéry. Objevte jejich příběh!

Více

Ke stažení

Chcete v rychlosti porovnat různé varianty výrobků? Stáhněte si naše přehledné ceníky.

Více