Posteľ CAMELIA
Spojenie organických tvarov, tradície a technologických inovácií. To je nová kolekcia spálne CAMELIA.
- Doba dodania 8-10 týždňov. info
- Kolekcia je vystavená na 4 showroomoch
Spojenie organických tvarov, tradície a technologických inovácií. To je nová kolekcia spálne CAMELIA.
| Kolekcia | CAMELIA |
| Typ postele | dvojlôžko |
| Vnútorný rozmer pre matrac | 180 x 200 cm |
| Vonkajšia šírka | 188 cm |
| vonkajšia dĺžka | 217 cm |
| Výška postele | 42 cm |
| výška čela | 97 cm |
| Možnosť úložného priestoru | áno (ako súčasť postele) |
| Záruka | 5 rokov |
| Úpravy na mieru | sú možné |
| Vlastné odtieň | je možný |
| Vynáška a montáž | sú možné |
| Hmotnosť | 140 kg |
| Počet balíkov | 5 |