Menu
zavrieť

Spálňa LEILA

Nová moderná spálňa je dielom rakúskeho dizajnéra Johannesa Haberla. Viedenský dizajnér bol pri navrhovaní tejto postele inšpirovaný severotalianskym štýlom

Spálňa LEILA
Kombinácia masívneho dreva a ocele

Minimalizmus v plnej kráse

Nová moderná spálňa je dielom rakúskeho dizajnéra Johannesa Haberla. LEILA je posteľ s rámom z masívneho naolejovaného duba vystuženého oceľovou konštrukciou, čo jej dodáva obzvlášť jemný vzhľad .

Johannes Haberl

Viedenský dizajnér bol pri navrhovaní tejto postele inšpirovaný severotalianskym štýlom. Celá posteľ pôsobí ľahko a vzdušne.

Nočné stolíky v retro štýle

Vďaka kubickému tvaru vo formáte na výšku pôsobí nočný stolík aj v malej miestnosti vzdušne a priestranne. Hlboká zásuvka ponúka úložný priestor nielen pre vaše knihy.

Drevo, kov a linoleum

Nočný stolík kombinuje tri rôzne materiály. Z čierneho kovu je vyrobená úchytka zásuvky nočného stolíka, na hornom pláte nočného stolíka je zabudované prírodné linoleum čiernej alebo zelenej farby.

Robíme radosť ľuďom

Napísali nám

Dominanta postele

Čalúnené čelo

Vysoké čalúnené čelo tvorí dominantu celej postele. Kvalitnú látku čalúnu ponúkame v rôznych farebných odtieňoch.

Neokukateľný dizajn

Štýlové nočné stolíky

Kombináciou masívneho dreva, linolea a kovu vznikol jedinečný, dizajnovo veľmi vydarený nočný stolík.

Boxspring v odľahčenej verzii

Moderný dizajn a jemný vzhľad

Kombináciou kovu a dreva vznikla na pohľad veľmi „ľahká“, ale pritom veľmi pevná posteľ s osobitým dizajnom. Pre túto posteľ sme tiež vyvinuli špeciálne rošty LEILA , ktoré zaistia ešte väčšiu pevnosť celej konštrukcie pri zachovaní správnej cirkulácie vzduchu smerom k matracu.

Skvelá kombinácia s posteľou LEILA

Matrac SÁRA Boxspring

Základom úspešného dňa je kvalitný ortopedický matrac. Preto sme pre posteľ LEILA vyvinuli zvýšený matrac SÁRA Boxspring, ktorý vyrábame aj ako dvojmatrac.

Viac o matraci SÁRA Boxspring
Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

Perfektná povrchová úprava

Masívne drevo je možné povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky. Pre čalúnených je možné si vybrať látku z našich vzorkovníkov. Odporúčame predovšetkým vzorkovník STEINER a MYSTIC .

Sme Vám blízko

Kde sa môžem na kolekciu LEILA pozrieť