Nemý sluha
Nemý sluha je praktickým pomocníkom v každej spálni.
- Doba dodania 1-3 týždne. info
- Kolekcia je vystavená na 4 showroomoch
Nemý sluha je praktickým pomocníkom v každej spálni.
Veľmi obľúbeným doplnkom našich zákazníkov je tzv. Nemý sluha, ktorý je vhodný do všetkých spální.
Povrch nášho nábytku upravujeme ekologickým bezfarebným lakom alebo prírodným "natur" olejom. Napúšťanie olejom nadväzuje na tradície starých majstrov. Zákazník si môže vybrať z rôznych odtieňov morenia alebo olejov podľa nášho základného vzorkovníka. Všetky povrchové úpravy dreva sú zahrnuté v cene.
Odtiene je tiež možné prispôsobiť individuálnym požiadavkám zákazníka. V tomto prípade je potrebné dodať vlastnú vzorku, podľa ktorej namiešame vodou riediteľné moridlo alebo pigmentovaný olej. V prípade morenie a olejovanie podľa vlastnej vzorky účtujeme príplatok 5%.
| Kolekcia | RÁCHEL |
| Vonkajšia šírka | 45 cm |
| Výška | 106 cm |
| Vonkajšia hĺbka | 30 cm |
| Záruka | 5 rokov |
| Úpravy na mieru | sú možné |
| Vlastné odtieň | je možný |
| Hmotnosť | 6.5 kg |
| Počet balíkov | 1 |
| Vynáška a montáž | sú možné |