Matrace SÁRA Boxspring
Matrace SÁRA Boxspring je navržena pro zkušené spáče, ale skvěle poslouží i všem, kteří hledají nadstandardní výšku a ortopedické vlastnosti.
- In stock - ready to ship. info
- Mattress SARA Boxspring is exposed in 4 showrooms
Matrace SÁRA Boxspring je navržena pro zkušené spáče, ale skvěle poslouží i všem, kteří hledají nadstandardní výšku a ortopedické vlastnosti.
| Dimension | 90 x 200 cm |
| Total height | 30 cm |
| Surface softness | medium hard / hard |
| Atypical dimensions | are possible |
| Removable and washable cover | yes, up to 40 ° C |
| Maximal load capacity | up to 200 kg (customized 250 kg) |
| Guarantee | 5 years |
| Tailor-made adjustments | are possible |
| Weight | 35 kg |
| Number of packages | 1 |
| Delivery and assembly | are possible |