Table RODOS
The RODOS dining table will suit both classic and modern dining rooms.
- Delivery time 8-10 weeks. info
The RODOS dining table will suit both classic and modern dining rooms.
| External width | 100 cm |
| Height | 76 cm |
| External length | 100 cm |
| Decomposition | nerozkládací |
| Guarantee | 5 years |
| Tailor-made adjustments | are possible |
| Custom surface finish | is possible |
| Weight | 35 kg |
| Number of packages | 2 |
| Delivery and assembly | are possible |