• Home
  • Blog
  • Orthopedic slatted mattress SARA classic now available for next day!

Orthopedic slatted mattress SARA classic now available for next day!

18. August 2014

The JELÍNEK company has modified the production and thanks to that it is possible to produce a SÁRA classic mattress for our customers…

Orthopedic slatted mattress SARA classic now available for next day!

Firma JELÍNEK upravila výrobu a díky tomu je možné vyrobit matraci SÁRA klasik pro naše zákazníky na míru v jakékoliv modifikaci do druhého dne!

Na našich stránkách máme pro Vás připraveno několik variant ortopedické lamelové mattress SÁRA klasik. Matraci si můžete při objednávání vybrat dle vaší výšky, hmotnosti i rozměrů vaší postele.

Dle své váhové kategorie si u nás může každý zákazník vybrat ze 4 typů pružících nosníků. V případě špatného zvolení váhové kategorie lze nosníky replace within 1 year from the purchase of the mattress free of charge za jinou váhovou kategorii. V oblasti ramen a kyčlí je možné také nosník změkčit či vyztužit výměnou jádra odlišné tuhosti.
Roznášecí vrstvu matrace SÁRA klasik si u nás můžete individuálně vybrat dle svých potřeb. V nabídce pro vás máme 6 druhů mimořádně kvalitních a vysoce funkčních roznášecích vrstev, které se mezi sebou liší odlišným stupněm tuhosti a dalšími vlastnostmi, jako je např. větší prodyšnost nebo zvýšené absorbování vlhkosti.
Při objednání matrace SÁRA klasiksi také můžete vybrat typ potahu, kterým bude matrace opařena. Nabízíme potahy z materiálu cotton,Micro Active and Aloe vera.
Bavlnu lze prát na 90°C, potah z Aloe Vera a Micro Active je pratelný do 60°C. Díky tomu se v matracích nemnoží bakterie ani roztoči a jsou tak vhodné pro alergiky i astmatiky! V naší nabídce je nyní nově také potah Sanapur, který je paropropustný, prodyšný potah a omyvatelný. Ideální je proto zejména pro využití ve zdravotnictví a při péči o dlouhodobě ležící pacienty
Ortopedická lamelová matrace SÁRA klasik dokonale splňuje všechny požadavky na zdravé a pohodlné spaní. Ortopedický lamelový rošt uvnitř matrace zajišťuje dokonalou podporu pohybovému aparátu běhen spánku. Dostatečně pevně a přitom citlivě kopíruje tvar těla v jakékoliv poloze a zajišťuje jeho správné podepření. Svaly i páteř se tak mohou během spánku dokonale uvolnit a protáhnout. Díky svým jedinečným vlastnostem také tato matrace získala 6x za sebou značku jakosti CZECH MADE a od roku 2006 je držitelem prestižního ocenění ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK.

Na orthopedic slatted mattress SARAH klasik Yippee záruka 5 let, na pružící nosníky 24 měsíců a na bukové lamely je doživotní záruka.

The care we rely on

Why make us happy

We provide an above-standard 5-year warranty on all furniture and mattresses.

We provide above standard
5 year warranty on all
furniture and mattresses.

We suffer from quality workmanship even in places that are not visible.

On quality workmanship
we suffer even in places
which are not visible.

Even after the end of the warranty, we continue to provide service and will come to you at any time.

Even after the warranty expires
we continue to provide service at any time
we will come to you.

We make furniture from solid wood without toxic substances.

We make furniture
of solid wood
and free of toxic substances.