FAQ

Jak dlouho trvá, než nábytek vyrobíte?

Nábytek se pro Vás snažíme vyrobit co nejrychleji, ale chceme naši práci dělat kvalitně a poctivá práce zabere nějaký čas. Obvyklá doba dodání je 3-6 týdnů, u skříní 4-8 týdnů. Pro atypické zakázky stanovujeme termíny dodání individuálně podle náročnosti výroby.

Jsou materiály opravdu zdravotně nezávadné?

Ano, nemusíte se ničeho bát. Na výběru materiálu a dodavatelů si dáváme záležet a svědčí o tom i naše certifikáty

Dopravíte mi nábytek až do bytu?

Samozřejme dopravíme, pokud si tak budete přát. Doprava naší firmou je zdarma do Prahy, Bratislavy a okolí Valašského Meziříčí. Nad 20 km z Valašského Meziříčí účtujeme 2 % z ceny objednávky před slevou a nad 100 km účtujeme 3 %.

Jak dlouho nábytek vydrží?

Náš nábytek Vám vydrží po generace a za to ručíme svým jménem. Vybíráme z kvalitních materiálů a stojíme si za kvalitním zpracováním. Samozřejmě je důležité se o nábytek adekvátně starat a pokud ho budete mít v nežádoucím prostředí (např. vlhké), dřevo může pracovat.

Smontujete mi nábytek? Kolik montáž stojí?

Montáž Vám samozřejmě zajistíme, pokud si budete přát. Naši odborní technici jsou usměvaví a rádi Vám nábytek do bytu vynesou a smontují. Vynáška s montáží stojí 2 % z ceny objednávky před slevou.

Jak dlouho trvá, než matraci vyrobíte?

Běžně jsme schopní naše matrace vyrobit do 3 – 7 dnů. Pokud máte ale atypické přání, bude tato doba pravděpodobně delší.

Je možné prát potah matrace?

Ano, a je to dokonce nutné, pokud chcete udržovat správnou hygienu matrace. Matrace vyrábíme ve 3 variantách potahů. Bavlněný potah – pratelnost do 90°C, MicroActive do 60°C a AloeVera také do 60°C.

Je matrace vhodná pro alergiky?

Tím, že je v matraci velké množství vzduchu, matrace dýchá a nevytváří se tak nežádoucí vlhké prostředí pro bakterie, roztoče a plísně, což ocení nejen alergici.

Jak často mám prát potah?

Doporučujeme aspoň 1x ročně potah vyprat, abyste udržovali správnou hygienu matrace.

Jsou matrace vhodné pro děti?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus accumsan et viverra justo commodo. Proin sodales pulvinar tempor.