Menu
zavřít
  • Domů
  • Stále držíme ceny

Zdražování se brzy nevyhneme ani my

Náš nábytek a matrace
zatím pořídíte výhodněji

Poslední měsíce se zdražuje všude kolem nás. Růst vstupních cen se bohužel nevyhnul ani nám. Jedná se především enormní zdražení dřeva, energií a dalších vstupních materiálů pro výrobu nábytku a matrací.

Od března intenzivně hledáme způsoby, jak bojovat proti extrémně narůstajícím nákladům a máme radost, že se nám podařilo najít úspory v takové míře, že současné ceny zatím můžeme zachovat. 

Úspory jsme vytvořili zejména díky dokončení nové výkonné fotovoltaické elektrárny ve výrobním areálu ve Valašském Meziříčí, předzásobení klíčových materiálů za původní ceny a zefektivnění výrobních procesů při zachování špičkové kvality JELÍNEK. 

Naše filosofie je vyrábět kvalitní výrobky za férovou cenu, a proto nebudeme uměle cenu zvyšovat, dokud to nebude nezbytně nutné

Ceny materiálů avšak i nadále rostou a naši dodavatelé neočekávají v blízké době výraznou stabilizaci cen. Dle našich propočtů se tedy pravděpodobně nevyhneme zvýšení cen našeho nábytku a matrací až o 5 % od září 2022.

Děláme vše proto, abychom zvládli zachovat stávající ceny, ale zároveň se snažíme být fér, a proto vás chceme informovat s dostatečným předstihem, že k cenovému navýšení pravděpodobně dojde od září 2022

Pokud je váš projekt zařizování domova ještě v začátcích a pořízení nábytku či matrace nemáte na plánu v nejbližší době, nabízíme vám možnost předobjednání za současné ceny.

U uzavřených objednávek vám garantujeme dodání v potvrzených cenách.

Moc rádi vás uvítáme na našich prodejnách, kde vám odborně s výběrem nábytku a matrací poradíme.

Kde nás najdete?

Navštivte nás

Pokud se chcete o našem nábytku a matracích dozvědět více informací nebo se chcete pouze inspirovat, na našich prodejnách vám budeme maximálně nápomocní.

Pustíme se do výroby

Kvalita. Preciznost. Lidský dotek.
Již více než 125 let ctíme tradici poctivé výroby nábytku JELÍNEK u nás na Valašsku. Za kvalitu ručíme svým jménem.

Žijte spokojeně

Tešíme se, že budeme moci spoluutvářet váš domov tak, aby se vám v něm žilo co nejlépe žilo. A to po dlouhá léta.

Náš nábytek a matrace zatím pořídíte výhodněji

Děkujeme za podporu a věříme, že i nadále mnoho z vás ocení poctivou výrobu JELÍNEK z Valašska.