Jak změkčit Vaše lůžko?

02. Březen 2015 Zdravý spánek

Trápí vás bolesti ramen nebo kyčlí? Spaní na příliš na tvrdé matraci může tyto vaše obtíže ještě…

Jak změkčit Vaše lůžko?

Trápí vás bolesti ramen nebo kyčlí? Spaní na příliš na tvrdé matraci může tyto vaše obtíže ještě zhoršit. Nechejte se proto inspirovat následujícím článkem, ve kterém se dozvíte zajímavé tipy, jak změkčit vaše lůžko!

Příliš tvrdá matrace vyvíjí zbytečně velký tlak na kyčle, lokty i ramena, a tím způsobuje nejen bolestivé deformace pohybového aparátu, ale také zabraňuje dobrému krevnímu oběhu těchto částí těla. Tvrdá matrace dále může způsobovat bolesti ve spodní části zad i šíje. V důsledku toho se můžete v noci často probouzet, převracíte se z boku na bok a ráno se probouzíte rozlámání a bez energie.
V sortimentu firmy JELÍNEK naleznete ortopedické lamelové matrace SÁRA a ZORA, které jsou ideální pro všechny osoby trpící bolestmi pohybového aparátu. Ortopedické lamelové matrace SÁRA a ZORA dokážou velice citlivě kopírovat během spánku tvar vašeho těla při jeho jakékoliv poloze a zároveň poskytují skvělou oporu vaší páteři.

Matrace-SARA-klasik-TERMOPUR
Měkká roznášecí vrstva TERMOPUR
Základem těchto ortopedických matrací je vestavěný lamelový rošt, na kterém je položena roznášecí vrstva zajišťující rovnoměrné rozložení váhy těla na matraci. Právě tuto roznášecí vrstvu si lze přizpůsobit dle svých osobních potřeb. Firma JELÍNEK totiž nabízí až 6 typů roznášecích vrstev, ze kterých si můžete vybrat tu svoji! Pokud máte zájem o skutečně příjemné měkké lůžko, můžeme vám doporučit visko-elastickou pěnu TERMOPUR, která je též často přezdívaná jako líná pěna. Roznášecí vrstva TERMOPUR obsahuje visko-elastickou přísadu, která zaručuje velmi příjemnou měkkost povrchu matrace. Pěna TERMOPUR se dokáže velmi citlivě přizpůsobit teplotě a tvaru těla. Po celé ploše je pěna opatřena speciálními změkčujícími nopky, které zajišťují dokonalé změkčení a provzdušnění. Díky tomu je matrace odvětrávaná a nezpůsobuje otlaky v problémových partiích. Roznášecí vrstva TERMOPUR je vhodná zvláště pro citlivé jedince, kteří vyžadují skutečně měkký povrch matrace.

Nastavení tuhosti matrace pomocí vyměnitelných nosníků
Ortopedické lamelové matrace SÁRA a ZORA také nabízejí možnost změkčení v oblasti ramen a kyčlí, a to pomocí výměny nosníkumatrace odlišné tuhosti. Nosníky je možné vyměnit do 1 roku od zakoupení matrace zdarma. Díky tomu získáte možnost vyzkoušet si, jak vám nastavená tuhost matrace vyhovuje.

Chránič na matrace přispívá ke změkčení matrace

Ke změkčení vašeho lůžka může také přispět chránič na matrace, který kromě ochrany matrace před znečištěním zkomfortňuje spaní na matraci, změkčuje lůžko a dodává pocit tepla. To ocení zejména lidé, kteří mají problémy s pohybovým aparátem a potřebují předejít bolestivým otlakům. Chránič na matrace si lze vybrat ze třech provedeních: bavlna, Micro Active, nebo Aloe Vera. Chránič na matrace si můžete u firmy JELÍNEK také nechat vyrobit přímo na míru vaší matraci!

Potřebujete s výběrem matrace poradit? Kontaktujte nás, jsme Vám plně k dispozici.

Péče, na které si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za vámi přijedeme.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za vámi přijedeme.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.