Menu
zavřít

Postel BETINA sbírá další ocenění!

03. Duben 2018

Máme za sebou první jarní veletrhy a jsme rádi za další ocenění! Podívejte se, čím jsme porotu…

Postel BETINA sbírá další ocenění!

Máme za sebou první jarní veletrhy a jsme rádi za další ocenění! Podívejte se, čím jsme porotu zaujali v Praze na Design Shakeru…

 

Letos jsme se prozatím zúčastnili dvou veletrhů. Prvním z nich byl Nábytok a Bývanie ve slovenské Nitře, týden poté jsme se zúčastnili veletrhu FOR INTERIOR v Praze. Součástí pražského veletrhu byla také přehlídka Design Shaker 2018, kde jsme představili naši ložnici BETINA vyrobenou z vysokohorské dřeviny ZIRBE. Výrobky z této úžasné dřeviny jsou díky svým léčebným účinkům oblíbené po celém světě, především u našich sousedů v Rakousku. Ložnici s komodou bylo možné vidět vystavené po celou dobu pražského veletrhu.

Během veletrhu se jako každoročně udělují ocenění. Naše firma získala v rámci již zmiňované přehlídky Design Shaker 2018 ocenění NÁBYTEK ROKU 2018 za kolekci BETINA. „Ocenění si velmi vážíme a jsme rádi, že naše tvrdá práce sklízí úspěch“, řekl syn jednoho z majitelů, David Jelínek. Cenu převzal společně se svým strýcem a majitelem firmy Tomášem Jelínkem.

  
Fotografie z předávání cen

Něco málo o naší ložnici BETINA

…když vstoupíte do ložnice BETINA, rázem se ocitnete vysoko v horách. Stačí se zastavit a vnímat specifické aroma léčivého PINOSYLVINU, který je ve vysoké koncentraci obsažen v pryskyřici vzácné dřeviny ZIRBE. Vysokohorská dřevina ZIRBE je právem nazývána jako KRÁLOVNA ALP. Roste v nadmořské výšce 1600 m a dožívá se až 400 let. Za svůj život střádá strom pozitivní energii, kterou je schopen dlouhodobě předávat také ve Vaší ložnici. Energie proudí z nábytku vyrobeného z tohoto dřeva především díky tomu, že je bez kovových spojů a bez jakékoliv povrchové úpravy. Dřevo tak může volně „dýchat“ a uvolňovat do okolí své léčivé účinky.

>> Více o BIO nábytku ZIRBE

Jsme velice rádi, že naše dlouhodobá práce přináší úspěch a dělá radost nejen nám, ale i Vám.

Váš tým JELÍNEK

 

 

Hodnoty, na kterých si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Vyrobeno na Valašsku

Pokračujeme v rodinné tradici a řemeslné ruční práci už od roku 1897.

Kvalita a udržitelnost

Náš nábytek z masivního dřeva vám vydrží po generace.

Lidský dotek a ruční práce

Každý náš výrobek projde pod rukama desítky lidí.

Rozumíme zdravému spánku

Již 30 let vyrábíme na míru ortopedické lamelové matrace SÁRA.

Naše služby od A do Z

Od návrhu interiéru až po vlastní dopravu a montáž po celé ČR a SR.