Menu
zavřít
  • Domů
  • Aktuality
  • Děkujeme za Váš čas při vyplňování květnového dotazníku spokojenosti

Děkujeme za Váš čas při vyplňování květnového dotazníku spokojenosti

25. Září 2015

 

Snažíme se o zlepšování našich služeb a díky vám, našim zákazníkům, máme nyní mnoho…

Děkujeme za Váš čas při vyplňování květnového dotazníku spokojenosti

 

Snažíme se o zlepšování našich služeb a díky vám, našim zákazníkům, máme nyní mnoho podmětů na zlepšení nejen našich služeb, ale i výrobků …

 

Milí zákazníci,

chtěli bychom vám vyjádřit veliké poděkování za vaši ochotu při vyplňování dotazníku z května tohotu roku. Nečekali jsme tak ohromnou zpětnou vazbu a tolik pozitivních referencí! Děkujeme.

Získali jsme také od vás mnoho podnětů, co zlepšit. Návrhy a podněty se týkaly jak našich služeb, tak výrobků, takže máme na čem pracovat na všech frontách.

Také děkujeme za mnoho vašich návrhů týkajících názvu nové designové kolekce. Návrhy bylo velmi pestré a nápadité a bylo opravdu těžké vybrat 5 nejlepších.

Po delším rozhodování jsme ale 5 vítězů vybrali a odměnili anatomickým polštářem HUGO. Soutěž je již tedy vyhodnocena, ale vítězné názvy Vám nebudeme prozrazovat, abychom neodkryli karty před případným zveřejněním dané kolekce 🙂

Rádi bychom se také omluvili, že nemůžume reagovat na některé Vaše dotazy. Dotazník byl anonymní a pokud jste nevyplnili e-mail, není bohužel možné na vaše dotazy odpovědět.

 

Některé dotazy tedy odpovíme alespoň zde:

  • Pokud potřebujete opravit náš výrobek, napsali jste problém do dotazníku a dosud jsme se Vám neozvali, napište nám prosím znovu na [email protected] a společně problém vyřešíme
  • Pokud vám postel vrže, není to vada postele, ale pravděpodobně ke zvuku dochází kvůli sedření filcové podložky mezi bočnicí a čelem. Prosím, kontaktujte nás a bezplatně vám zašleme náhradní podložky, díky kterým se problém vyřeší.
  • Pokud máte již delší dobu naši matraci a cítíte, že je proležená, stačí, když vyměníte podélné nosníky (na spodní části stránky záložka Náhradní komponenty). Každý pěnový materiál se časem unaví, ale u nás nemusíte vyhazovat celou matraci – stačí pouze vyměnit podélné nosníky a obnovit tím životnost matrace.
  • Zajímal jsem se o druhu kvalitní povrchové úpravy jídelního stolu a židlí.  Přes internet se nikdo z firmy neozval. Provádíte i renovaci Vašeho nábytku – povrchových úprav?

o   Omlouváme se, pokud jsme neodpověděli, ale pravděpodobně k nám zpráva nedorazila. Ano, nábytek ve většině případů můžeme povrchově zrenovovat. Prosím kontaktujte nás na [email protected] a ideálně pošlete také fotografie výrobků, abychom viděli, v jakém jsou stavu. Děkujeme.

  • Neuvažujete o výrobě kuchyní?

o   O standardní výrobě kuchyní bohužel neuvažujeme, je to zcela jiné zaměření. Pokud ale máte zájem zakázkovou výrobu, prosíme,  kontaktujte nás, sdělte nám své přání a my se pro Vás pokusíme udělat maximum 🙂

 

Pokud jsme nezodpověděli Váš dotaz přímo nebo zde na webu, mohlo to být způsobeno několika nedorozuměními a technickým provedením dotazníku. Velmi se za to omlouváme a prosíme, kontaktujte nás znovu, rádi se Vám budeme věnovat.

 

Děkujeme, že nám pomáháte se zlepšit.

Za tým firmy JELÍNEK
David Jelínek
+ 724 201 018
[email protected]

Hodnoty, na kterých si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Vyrobeno na Valašsku

Pokračujeme v rodinné tradici a řemeslné ruční práci už od roku 1897.

Kvalita a udržitelnost

Náš nábytek z masivního dřeva vám vydrží po generace.

Lidský dotek a ruční práce

Každý náš výrobek projde pod rukama desítky lidí.

Rozumíme zdravému spánku

Již 30 let vyrábíme na míru ortopedické lamelové matrace SÁRA.

Naše služby od A do Z

Od návrhu interiéru až po vlastní dopravu a montáž po celé ČR a SR.